Güncel Haberler

Büyük Güncelleme 7.5 Star Wars: The Old Republic'e Geliyor – TECH

Star Wars: The Old Republic geliştirme ekibi, Güncelleme 7.5'te oyuna nelerin ekleneceğine ilişkin heyecan verici ayrıntıları açıklayan özel bir canlı yayına ev sahipliği yaptı. Bu eklemeler arasında ana hikayede yeni bir bölüm, oyuncuların çiftçilik yapabileceği yeni bir çiftlik, birçok yeni “Tek Oyunculu Macera”nın ilki ve daha fazlası yer alıyor. Canlı yayında ayrıca Güncelleme 7.5'in yakında yayınlanacağı ve kesin tarihin de yakında açıklanacağı duyuruldu.

Canlı yayında paylaşılan önemli gelişmelere ve haberlere ilişkin detayları aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca yayının tamamını buradan tekrar izleyebilir ve yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz.

  • Yeni ana hikaye bölümü: “Umutsuz Meydan Okuma”: “Karanlıktaki Zincirler” bölümündeki olayların ardından oyuncular, holokronu kurtarmak ve Heta'nın planları hakkında daha fazlasını keşfetmek için Sa'har eşliğinde riskli bir göreve çıkacaklar. Oyuncular ayrıca Minboosa Bölgesindeki işçi huzursuzluğunun ortasında Hutta'ya dönecek ve fabrika sahibi ve “tamamen meşru bir iş adamı” olan “Yusinduu the Hutt” ile yüzleşecekler.

  • Dantooine Çiftliği ve Bahar Kutsaması Festivali: Star Wars: The Old Republic oyuncuları, çatışmaya ara verme ve Dantooine Çiftliği'nin kâhyası olma şansına sahip olacak. Oyuncular önce çiftliği tanıtan kısa bir hikayeye katılacak, ardından onlara bakmaları için bir arazi parçası verilecek. Bolluk Bahar Şenliği, oyuncuların tohum toplama, dans etme, kek pişirme, hayvanlarla ilgilenme ve galaktik yumurta avlama gibi çok sayıda etkinliğe katılmasına olanak tanıyacak.

  • Pek çok tek oyunculu maceranın ilki: Oyuna yeni ve zorlu tek oyunculu “maceralar” eklenecek. Bunlardan ilki Basilisk'in prototipidir. Bu macera doğrudan Lane Vizla'nın devam eden hikayesiyle bağlantılı ve Bessie olarak bilinen B3-S1 Basilisk prototipinin eğitimini takip ediyor. Bu prototip, oyuncunun yol arkadaşı olabilecek ve sınırlı sayıda kullanılacak. Oyuncuların, B3-S1'i tüm potansiyeline ve savaş yeteneklerine göre eğitmek ve onu kalıcı bir arkadaş haline getirmek için aşamalı olarak çalışmaları gerekecek.

  • Yeni PvP Sezonları Yayın Programı: Güncelleme 7.5'ten itibaren PvP Sezonları, güncellemenin yayınlandığı gün başlayacaktır. PvP Sezon 6, Güncelleme 7.5 ile oyunculara sunulacak.

  • Kartel Piyasası Güncellemeleri: Geliştirilmiş Mentor Işın Kılıçları, Çift Işın Kılıçları, Zırh Seti ve Yüksek Cumhuriyet temalı Gizli Zincir Jetpack Standı, Güncelleme 7.5'te yayınlanacak. Oyuncular ayrıca Ahsoka'dan ilham alan Baylan sakalı ve yakın zamanda geliştirilmiş boya paketleri gibi artırılmış karakter özelleştirmelerine de sahip olabilecekler.

  • Açık Test Sunucusu (PTS) bu hafta başlıyor: Oyuncular, önümüzdeki birkaç gün içinde yayınlanacak olan PTS'de canlı olarak gösterilen yeni içeriğin çoğunu (hikaye görevleri hariç) test edebilecekler.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu