Güncel Haberler

Önce çocuk katili oldu, sonra sıra erkeğe geldi! Dadı Meryem 8 yaşındaki kızın cinayetini anlattı! Bakın onu kim suçladı?

Esra Erol'un programında aldatma konusuyla ilgili başına gelenler tüm Türkiye'yi etkiledi. Programa katılan Mehmet Altun, 6 yıldır evli olduğu eşi Rabia Altun ile barışmak istediğini belirterek programa kaydoldu.

Mehmet Altun'un eşi, çocuklarının dadıları tarafından aldatıldığını söyleyince Dadı Meryem canlı yayına çıktı. Dadı Meryem hakkında ortaya çıkanlar herkesi şok etti.

Canlı yayında dadı Meryem'in 8 yaşındaki kız çocuğunu diri diri gömdüğü ve bu suçtan 9 yıl hapis cezasına çarptırıldığı ortaya çıktı. Meryem ile ilgili ortaya çıkan bir gerçek daha herkesi şaşırttı.

serkan

Cinayeti işlediği sırada 16 yaşında Serkan adında bir erkek çocuk olan Meryem'in, cezaevinden çıktıktan sonra cinsiyet değiştirdiği öğrenildi.

Programda, o dönem adı Serkan olan Meryem'in, 2011 yılında 8 yaşındaki Hasret'i “Sana kedileri göstereceğim” diyerek ıssız bir yere götürdüğü, ardından Hasret'in kafasına taşla vurduğu iddia edildi. onu kimsenin yaşamadığı tenha bir yere götürüp annesiyle Hasret'i diri diri gömdüler. .

Tat Meryem

“Dadı Meryem” suçlamaları kabul etmedi ve şunları söyledi: “Bu kaza olduğunda 16 yaşındaydım. Adli tıp raporuyla da ispatlandı. Kaza tamamen kaza sonucu oldu. Annem yapmadı.”

Dadı Meryem 2

Dadı Meryem tüyler ürperten cinayetin ayrıntılarını anlattı. Mary; “Bu amcamla ilgili bir durumdu. Ben de zorla bu olaya karıştım. Bu cinayeti benim işlemediğim kesin. İş bittikten sonra cinayete karıştım. Amcama kazma vermiştim ve “Kürek. Onları almaya gittiğimde onları gördüm. Onları görünce amcam beni içeri çekti. Çünkü korktum.” “Yapabildiğim tek şey ağlamaktı. Sonra bana şöyle dedi: 'Kimseye bir şey söyleme ve kimseye söyleme. Seni öldüreceğim.'

Dadı Meryem 3

“İki kişiye ait DNA örnekleri bulundu. Amcam sabıka kaydı olduğu için annemi suçlamaya çalıştı. Ben de annem olmadığını söyleyerek suçu üstlendim. Bu yüzden cezamı çektim. Eğer vicdanı varsa, bana neler yaşattı, karşımdakine neler yaşattı anlat bana. Allah onu bu dünyada bulsun.” “Adalet sağlanmasa bile karşı tarafta adalet yerini bulacak. Ben buna inanıyorum.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Evinin kapısını açtı!  Banyoyu görenler şok olduEvinin kapısını açtı! Banyoyu görenler şok oldu
TRT o dizinin fişini çekti!  Nihai karar verildiTRT o dizinin fişini çekti! Nihai karar verildi
Kızılcık Şerbeti serisine bomba isim!  Sevilay'ın kızı dizide...Kızılcık Şerbeti serisine bomba isim! Sevilay'ın kızı dizide…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu