Güncel Haberler

Togg'dan heyecan verici paylaşım… Sedan modelinin ilk görselleri paylaşıldı

class = “medyanet-inline-adv”>

Sedan paylaşımı Togg sosyal medya hesabından geliyor. Togg T10X'ten bu yana en çok beklenen sedan modeli için heyecan verici bir video yayınlandı.

TOGG'UN 2024 YILI SİPARİŞ TAKVİMİ AÇIKLANDI

Markanın geçen yıl çekilişle teslim edilen ilk modeli T10X için bu yıl çekiliş olmayacak. Teslimatlar sipariş sırasına, konfigürasyon özelliklerine ve ilgili üretim planlamasına bağlı olarak gerçekleştirilecektir. 2023 çekilişi için yedek listede yer alan kullanıcılar için 6 Ocak ile 10 Ocak tarihleri ​​arasında konfigürasyon yenileme dönemi olacaktır.

15 Ocak – 19 Ocak tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen Nisan 2023 çekilişine katılan ancak sipariş almaya hak kazanamayan kullanıcılara sipariş önceliği verilecek. 20 Ocak 2024 tarihinden itibaren sipariş ekranları tüm kullanıcılara açık olacaktır. Ayrıca Togg, 2024 yılında kurumsal kullanıcılardan da sipariş toplayacak. Şirketin açıklamasında ayrıca T10X'te kullanılan güvenlik ve konfor yazılımlarının sürekli güncellenmesiyle cihazın yıllarca yeni kalmayı ve dolayısıyla ikinci el değeri yüksek olmayı hedeflediği belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu