Güncel Haberler

Dört farklı kullanım modu sunan dizüstü bilgisayar: Acer Chromebook Spin 314, kullanıcılara özgürlük ve üretkenlik sunuyor – TEKNOLOJİ

14 inç HD dokunmatik ekran, ince çerçevelerinin etkisi sayesinde konforlu bir izleme deneyimi sunarken, film, video veya TV yayını gibi içeriklerin keyfini çıkarmak artık görev bile değil.

Intel tarafından desteklenmektedir® Celeron® Gücünü N4500 işlemciden alan Acer Chromebook Spin 314, kullanıcılara günlük işlerinde her türlü görevde pratik kullanım sunuyor. Mükemmel performansı, grafik ağırlıklı okul projelerinde bile öğrencileri desteklerken, uzun pil ömrü, özellikle mobil çalışanlar için birçok kullanım senaryosunda avantaja dönüşüyor.

Adaptöre bağlı kalmadan rahat kullanım

Acer Chromebook Spin 314'ün 10 saatlik pil ömrü, kullanıcıların adaptör taşımaya gerek kalmadan günlerini geçirmelerine olanak tanırken, cihaz çok sayıda bağlantı noktasıyla da dikkat çekiyor. Chromebook Spin 314, ultra hızlı veri aktarımı, gerçek zamanlı video akışı ve pil şarjı için USB 2.0'dan on kat daha hızlı olan yeni nesil USB 3.2 Type-C bağlantı noktasıyla dosya aktarımları için uzun bekleme sürelerine son veriyor. Ayrıca, tersine çevrilebilir USB Type-C bağlantısı, bağlı cihazların kontrol edilmesini kolaylaştırır; Cihazda ayrıca harici ekranlara bağlanmak için yerleşik bir HDMI bağlantı noktası bulunur. Dizüstü bilgisayarda ek depolama ve çevre birimleri için iki ek USB 3.2 Tip-A bağlantı noktası ve bir MicroSD yuvası bulunur. Yerleşik 720p HDR web kamerası, Google Meet gibi platformlarda kristal netliğinde görüntülü görüşmelere olanak tanır.

Acer Chromebook Spin 314'ün Bluetooth 5.2 ve güçlü kablosuz sinyali, Wi-Fi 6 ve stratejik olarak yerleştirilmiş 802.11ax kablosuz anten tarafından sağlanır. 2×2 MU-MIMO teknolojisi aynı anda birden fazla kablosuz cihaza bağlanmanıza olanak tanırken, kullanıcılar kablosuz bağlantıları daha hızlı kurabiliyor. DTS® Ses, çift mikrofon ve yukarı bakan hoparlörler, kullanıcılara çevrimiçi konferanslar sırasında ideal performans vaat ediyor.

Çevre dostu OceanGlass™ dokunmatik yüzey: Tamamen geri dönüştürülmüş plastik atıklardan yapılmıştır

Acer Chromebook Spin 314'ün dokunmatik yüzeyi, kullanıcılara dokunmatik kullanım sırasında cam yüzeye benzeyen bir doku sunuyor. Tamamen geri dönüştürülmüş plastik atıklardan üretilen çevre dostu OceanGlass™ dokunmatik yüzey, okyanuslardaki plastik atık miktarının azaltılmasına yardımcı olmak için okyanuslardan gelen geri dönüştürülmüş plastik atıkların kullanımına dayanmaktadır. Üretim sürecinde, akrilonitril bütadien stiren (ABS) ve tamamen çevre dostu bir polimer karışımı olan OceanGlass™ ile okyanuslarda mikroplastik kirliliğinin oluşumunu yavaşlatmayı hedefliyor.

Fiyat ve stok durumu

Acer Chromebook Spin 314 (CP314-1H) Amazon.com.tr'de 9.760TL fiyatla satışta.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu